Ronaldo i Mandžo u karikaturi: “Njemu milijuni, a ja da uvijek zabijam golove?”

Mario Mandžukić u potpunosti je zasjenio Cristiana Ronalda u Juventusu na startu nove sezone. Hrvatski napadač zabio je dva gola u prve tri utakmice za 205 minuta, dok Portugalac nije uspio postići niti jedan iz 25 šuteva na gol za 270 odigranih minuta, najviše u ligama petice za sada.

Stara dama je Ronalda platila Realu 100 milijuna eura za jednog od najboljih igrača svijeta, koji u Torinu s 33 godine ima godišnju plaću od 31 milijun eura. S druge strane, godinu mlađi Mandžo ima ugovor do 2020. godine i više koristi momčadi Massimiliana Allegrija nego što to čini Portugalac.

Zato je karikaturista Goal.com-a Omar Momani dočarao zanimljivu situaciju u Juventusu. Dok prvi čovjek kluba Andrea Agnelli obasipa novcem Ronalda, s druge strane se bijesni Mandžo pita kad će doći red za njegovu povišicu, prenosi Index.hr.

Hey Agnelli, želim povišicu, pita Mandžukić, a nakon što mu predsjednik odgovara da su sve potrošili na Ronalda, hrvatski napadač uzvraća: Ali da uvijek ja postižem pogotke?.

Podsjetimo, od 2015. godine, kada je stigao iz Atletico Madrida za 21 milijun eura, Mandžukić je odigrao 132 utakmice za Juve i zabio 36 golova, uz 19 asistencija. Osvojio je sedam trofeja, od čega po tri Scudetta i talijanska Kupa te jedan Superkup, a igrao je i finale Lige prvaka 2017. protiv Reala u Cardiffu, gdje je zabio jedan od najljepših golova u finalima najjačeg klupskog natjecanja, ali su Španjolci slavili s 4:1.