Remi Dinama i Hercegovine u futsal spektaklu na Pecari

MNK Hercegovina remizirala je rezultatom 3:3 protiv MNK Futsal Dinamo odličnoj utakmici igranoj na Pecari.

U sjajnoj atmosferi koju su napravili gostujući navijači prvi do pogotka stigli su domaćini. Hercegovina je povela u 17. minuti golom Ante Ljubića, a odmah zatim vodstvo na 2:0 diže Žarko Marušić. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

Gosti iz Zagreba u 25. minuti smanjuju zaostatak na 2:1 pogotkom Ivana Šulentića. Tri minute kasnije Mario Mikulić Pavo pogađa za 3:1 domaćih.

Gosti su pred sam kraj utakmice izjednačili rezultat preko Mihovila Prgometa.

Ova utakmica zasigurno je bila poslastica za sve ljubitelje futsala, ali ona je imala i humanitaran karakter. Cjelokupan prihod s utakmice ide Domu “Marija naša nada”.