Raspoloženi Oršić donio pobjedu Dinamu u gostima kod Saburtala

U prvom susretu drugog pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je u Tbilisiju pobijedio gruzijskog prvaka Saburtalo sa 2:0.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka iako je Dinamo imao stopostotnu priliku u 40. minuti kada je Mario Gavranović prošao kroz četvoricu igrača gruzijske ekipe, ali je Tera Alwyn u posljednji trenutak uklizao i izblokirao njegov udarac.

Zagrepčani su se mučili sve do 67. minute kada je najbolji pojedinac Modrih na ovoj utakmici Mislav Oršić pogodio.

Mario Šitum je sjajno petom proigrao Izeta Hajrovića koji ubacuje sa desne strane, piše Klix.ba, a na drugoj stativi Oršić šalje loptu u gol za 1:0.

Deset minuta kasnije Dinamo je stigao i do drugog pogotka zahvaljujući Oršiću. Krilni napadač Dinama je u kaznenom prostoru stigao do lopte prije Gagija Margvelashvilija, a kapiten Saburtala ga je udario i sudac Petr Ardeleanu je pokazao na bijelu točku.

Siguran realizator penala bio je Bruno Petrović koji je postavio konačnih 2:0.