Radeljić: Protiv Željezničara smo odigrali kvalitetnu utakmicu

Nogometaši Širokog Brijega i Željezničara u subotu su na Pecari remizirali (1:1) na Pecari u prijateljskoj pripremnoj utakmici.

Jedan oda zapaženijih na terenu bio je Stjepan Radeljić, mladi stoper koji je na početku priprema stigao na posudbu iz NK Osijek. Za sada izgleda kao da će Radeljić biti značajno pojačanje za Širokobriježane.

Pripremni dvoboj protiv Željezničara bio je prava provjera, kvalitetan suparnik, a i sama je utakmica to potvrdila. Odlično smo otvorili utakmicu, ispoštovali sve trenerove zamisli i dominirali igrom u prvom poluvremenu. Po svemu smo zaslužili vodstvo. Drugo je poluvrijeme, iako smo poveli odmah na otvaranju, bilo dosta izjednačenije i na kraju je remi najrealniji ishod. No, kada se podvuče crta, odigrali smo kvalitetnu utakmicu, gledatelji su mogli uživati u izvedbi obiju momčadi, kazao je Radeljić u komentaru jučerašnjeg remija na Pecari (1:1) u trećoj pripremnoj utakmici.

Dvadesettrogodišnji branič NK Široki Brijeg osvrnuo se i na prethodne dvije pripremne utakmice i lagane pobjede protiv hrvatskih niželigaša ONK Metković (3:0) i NK Neretvanac Opuzen (6:0).

U prve dvije pripremne utakmice dominirali smo svih 90 minuta. U obje utakmice protivnicima smo u potpunosti zatvorili pristupe našim vratima. Uz dužno poštovanje prema suparnicima, ulazili smo čvrsto i skoncentrirano u utakmicu i pitanje je bilo s koliko pogodaka razlike ćemo pobijediti. Naša je kvaliteta bila očigledna, dodao je Radeljić.

Iduća pripremna utakmica Širokobriježana trebala bi biti protiv 2. momčadi splitskog Hajduka.