Preokret Širokobriježana i velika pobjeda u Krupi na Vrbasu

Konačno pravo izdanje nogometaša Širokog Brijega u jednom gostujućem nastupu i velika pobjeda od 2:1 u Krupi na Vrbasu protiv vrlo dobrog domaćina, a da sve bude slađe dogodilo se nakon preokreta kojeg su napravili gosti s Pecare.

Domaćin je bolje ušao u utakmicu, pa je prvu veliku priliku imao Lazar Marjanović u 4. minuti kada izvrsno brani Bilobrk. Prvu nisu, ali drugu priliku domaćini jesu iskoristili. Vukotić je u 16. minuti pogodio nakon ubačaja iz kornera za 1:0.

Vodstvo domaćina bilo je kratkog daha pošto Širokobriježani na sličan način poravnavaju već u 18. minuti kada Lončar ubacuje iz kornera, a Kožul se najbolje snalazi u gužvi i pogađa za 1:1.

Domaćin je od 30. minute podigao razinu svoje igre, sve više napadao, međutim ponovno se u 39. minuti zatresla mreža vratara Kutića, a strijelac za potpun preokret i vodstvo Širokog Brijega bio je Dino Ćorić.

U drugih 45 minuta nije bilo nekih većih prilika, gosti su odlično zatvorili prilaze svome golu, te uspješno sačuvali stečenu prednost čime su učvrstili drugu poziciju prvenstvenog poretka i upisali treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Krupa – Široki Brijeg 1:2 (1:2)

KRUPA: Kutić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Savić, Aleksić, Milanović, Marjanović. Šef stručnog stožera: Slobodan starčević.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Kožul, Barišić, Bralić, Marković, Ćorluka, Lončar, D. Ćorić, Čabraja, Menalo. Šef stručnog stožera: Goran Sablić.

16 komentara

• Ma da krupa je se osigurala.Na poluvremenu biti 2.1 i da tako završi??????? Hajd dobij u tuzli gdje je Sarajevo zgazilo slobodu a ta sloboda je lošija od Krupe.Nemožete sa takvim trenerom i igračim za vas je vitez jak..Ali eto to je nogomet tako se igra i po Europi Dortmund gubi od Lajpciga,Juventus od Lacija,Zrinjski s borcem itd,itd da premier Englesku ligu ne spominjem šta je bilo.Sve je to ok ali najvećeg mutavca i smlatinu široki ima na klupi a ima jad i od igrača.Gdje ćeš pa idemo od krupe oni bodovno dobro stoje.Da te vidimo mulac sinjski u Tuzli????Nemožeš slagati normalne ljude naivne možda i da iako svako zna da si super retarder od trenera.Da vidimo šta će biti u Tuzli jer Sloboda nemože ići 2 puta u poraz što znači da poklona nema već trebaš pokazati što možeš uraditi igrom na terenu.To je široki tako se osvajaju bodovi,Kada je široki bio prvak tada su sve redom po republici srpskoj dobivali a gubili u travniku,zenici i kod svih koji nisu bili voljni pokloniti.

• O des ba strucnjak sta mai.Ja sam odusevljen tvoji STRUCNI komentari granice sa SF .Kakva procjena trenera desavanja na utakmici kakav fond strucnih rijeci kakvo razmisljanje i zakljucak NESTVARNO

• Lp.prijatelji evo nekoliko mojih osobnoh zapazanja .1 da smo izgubili ovu nebi mogao doc na red od kom.kad pobjede 3 kom.tuzno.2 ciram na forumu i s pobjedom imate kritike bez toga nemoze.3npr kritikovalu Matica na sav glas a sad najbolji.4 do unazad 4 kola Dino jao i ostali momak sad dobar svaka cast.To su bili argumenti i na osnovu toga zelim reci da su i oni samo ljudi da i oni imaju lis i dobar dan pad forme i sta vec da svakog nekad krene dokaz Coric da je nase da ih podrzimo i nsvijsmo trener nek odlucuje tko ce igrat on ipak najbolje zna i vidi a momke pustite vise s tim kritiziranjem na forumu ovaj ovako bekovi ispali ….ajd odigraj 90 min bez greske pa pigrijesi i Mesi .Stvarno pojedinci pretjeruju a svom najdrazem Sirokom zelim uspjeh samo tako nastavite i momci moji ne obazirite se na provokatore vi igrajte oni svakako mogu samo laprdat po tipkovnici poz

• Ti se ne obaziri na članke jer ti jedini i pišeš a zatucan si kao jarčina smrdljiva..Čovik piše baš onako kako stvari stoje.Krupa im na startu napravi stoposto šansu za gol pa ubrzo daju gol.Dokažu svakome da mogu lagano dobiti// i da oni onako jadni sa jadnikom na klupi preokrenu.Jadan si i treba te žaliti kako razmišljaš.U 2 pol se nedogadja ništa jer je vuk sit i ovce na broju.Naivčino nemoj napadat čovika što piše istinu već sebi pomozi..

• Ja i sta zelis da kazes .Krupa ima sansu na pocetku ubrzo dali go i dokazali da mogu pobjedit i sta onda .Dali go i gotovo ajd msjke ti Bota ne ruse bogami nista nisi rekao

• Ja komentara momci pobjedili na gostovanju Krupu koja kuci jos nije izgubila i 15 kom.e svaka cast nek u subotu izgube od Slobode bit ce 115 kom.sramota dobri su oni extra kakvi smo mi navijaci.Nemate po kome pljuvat pa i ne pisete e sramota