Posušje u završnici slomilo Leotar

HŠK Posušje u nedjelju je u okviru 17. kola Premijer lige BiH na Mokrom Docu s 1:0 svladalo Leotar.

Domaćin je dominirao kroz cijelo prvo poluvrijeme.

Redali su se napadi pred gostujućim golom, pokušavali su Tomislav i Josip Barišić, Luka Begić, Krišto…, ali se Leotar uspijevao obraniti i na poluvrijeme se odlazi s nulom.

Ništa se nije promijenilo ni u drugom poluvremenu. Posušje je nastavilo napadati Leotara koji je igrao na bod i koji se uspijevao obraniti sve do završnice, odnosno do 86. minute.

Josip Barišić namjestio je loptu i s 30-ak metara sjajno pogodio iz slobodnog udarca za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i Posušje zasluženo dolazi do nova tri boda.

Posušje u sljedećem kolu gostuje kod Zrinjskog, dok će Leotar ugostiti Velež.

HŠK POSUŠJE: Baćak, T. Barišić (od 64. minute Begić), Horić, J. Barišić, Krišto, Ilinković (od 81. minute Blagojević), Serdarušić, Landeka, Bešlić, Milanović (od 72. minute Tino Blaž Lauš), L. Begić (od 64. minute Vukoja)

FK LEOTAR: R. Perišić, Čolić, Milović, Arsić, Prebiračević, M. Perišić, Bosančić, Sekulović, Todorović, Aćimović (od 12. minute Zečević [ od 64. minute Paranos ]), Zec (od 64. minute Andrić)