Posušje svladalo izravnog konkurenta za naslov

Nogometaši Posušja stigli su na korak do plasmana u Premijer ligu BiH. Igrači Denisa Ćorića u subotu su na Mokrom Docu s 2:0 svladali FK Goražde.

Josip Serdarušić sjajnim golom iz slobodnog udarca donio je vodstvo domaćinu u 37. minuti, a pobjedu je potvrdio Dominik Begić u 90. minuti.

Posušje sada ima 12 bodova prednosti ispred Goražda i TOŠK-a.

U sljedećem kolu Posušje gostuje kod Orašja i već tada mogu osigurati naslov i promociju u Premijer ligu BiH.

HŠK POSUŠJE: Galić, Vranjić, Čolak, Bešlić, Landeka, Stipić, Bubalo, Serdarušić, Brekalo, Bošković, Barišić.

FK GORAŽDE: Karačić, Dučić, Jazvin, Tatar, Mujić, Blagojević, Đoković, Danilović, Islamagić, Mihajlović, Velić.