Posušje poraženo od Rudara

Ekipa Posušja gostovala je u Prijedoru gdje je poražena od Rudara.

Obrana Posušja popustila je već u 13. minuti kada je za domaćine uspješan bio Jakupović.

Nakon primljenog pogotka napad ekipe Posušja se probudio. Begić i Vukoja su stvorili par dobrih prilika, ali svoje šanse nisu uspjeli realizirati do kraja.

Do kraja prvog poluvremena obje ekipe imale su par šansi, ali rezultat je ostao nepromijenjen.

U nastavku susreta, točnije u 54. minuti, ekipa Rudara postigla je još dva gola. Na 2:0 povisio je Pekija uz asistenciju Burazora, dok je konačan rezultat od 3:0 postavio Amoah.