Kandidatura Mostara za kulturnu prijestolnicu Europe 2024. godine dobila je svoj prezentacijski video.
Na službenoj stranici objavljen je četverominutni film koji na efektan način donosi sve kulturne i brojne druge ljepote grada na Neretvi.
Video potpisuje produkcijski Studio Bonk, umjetnički direktor je Dalibor Nikolić, a autor glazbe Damir Bunoza.
Cilj videa je da na najbolji mogući način objedini i prikaže sve ono što Mostar nudi svijetu. Kroz film se prožima i naziv projekta “Sve je premostivo” ili “Everything is bridgeAble”.
Kandidatura Mostara započeta je u svibnju prošle godine na skupu koji je okupio više od sto mostarskih umjetnika, kulturnih radnika i kreativaca, a već je rezultirala serijom događaja i konkretnih rezultata.
Aplikacija je predana u listopadu, a jedan od konkurenata Mostaru je i Banja Luka.
(www.jabuka.tv)
Nogometaši Laktaša osvajači su Prve lige RS čime su izborili plasman u elitni rang bosanskohercegovačkog…
[gallery ids="758299,758297,758298,758300"] HŠK Zrinjski Mostar pobijedio je HŠK Posušje 2:1 u utakmici 31. kola WWin…
Nema dokaza da 5G tehnologija šteti zdravlju, potvrđuje to nova znanstvena studija koja je detaljno…
Crystal Palace osvojio je FA kup. U finalu je s 1:0 bio bolji od Manchester…
WARNER Bros. je objavio da će njegova streaming platforma Max ovoga ljeta ponovno promijeniti ime…
Mlinar Grupa, jedan od regionalnih lidera u pekarskoj industriji, uskoro postaje sastavni dio prehrambene poslovne…