Pogledajte prvi pogodak Stipe Jurića za poljski Lodz

Donedavni igrač Širokog Brijega, napadač Stipe Jurić (22) čini se da uživa u Poljskoj i svom novom klubu LKS Lodz.

On je u svom drugom službenom nastupu za svoj novi klub, ove nedjelje postigao prvi pogodak i to na vrlo atraktivan način petom, a ujedno je to i prva pobjeda u sezoni za Lodz koji ima ambicije ući iz druge poljske lige u prvu.

Lodz je u drugom kolu na svom terenu slavio s 3:2 protiv momčadi Skra Czestochowa, a napadač iz Tomislavgrada svojoj momčadi donio je izjednačenje (1:1) u 19. minuti, a iz igre je izašao u 76. minuti.

Pirulo (71′) i Wolski (79′) su još pogađali za njegovu momčad, dok su za goste pogađali Mesjasz (12′) i Woytyra (87′).

Jurić je ovog ljeta napravio transfer iz Širokog Brijega, čiji je član bio od svoje 15. godine. Zadovoljstvo zbog prvijenca za Lodz iskazao je i na društvenim mrežama. Pogledajte njegov pogodak.