Pogledajte poteze Širokobriježanki kojih se mogu posramiti i njihove muške kolege

Nogometašice Širokoga Brijega u subotu su na glavnom terenu Trening kampa ”Musa-Karačić” slavile uvjerljivu pobjedu protiv tuzlanske Slobode (4:0) u susretu devetoga kola Prve lige Federacije BiH.

Utakmicu su obilježili sjajni potezi domaćih nogometašica, a posebno vrijedi spomenuti perfektno odrađenu akciju kod drugoga pogotka, koje bi se mogli posramiti i njihove muške kolege, te odličan pogodak Branke Bagarić za 4:0 iz slobodnoga udarca, prenosi Bljesak info.

U šestoj minuti Širokobriježanke su imale slobodan udarac, a nakon što su potezima izbezumile obranu Tuzlanki, precizna je bila Josipa Musa.

Bh. reprezentativka Branka Bagarić u 38. minuti postavila je konačnih 4:0, kada je kirurški precizno pogodila pod gredu gostujuće vratarke iz slobodnoga udarca.