Pogledajte kung-fu udarac Rebića zbog kojeg je dobio crveni karton

Ante Rebić nije uspio nastaviti s odličnim predstavama u dresu Milana jer je svojom krivicom morao nakon 17. minuta igre završiti utakmicu.

Već u 16. minuti mogli smo vidjeti veliku priliku za Juventus u korist kojeg je dosuđen penal.

Izvođač je bio Cristiano Ronaldo, ali začudo taj penal nije pretvorio u gol.

Samo 15-ak sekundi kasnije, nova situacija koja ide u korist Juventusa jer je Ante Rebić opasnim startom na suparničkog igrača dobio direktan crveni karton.

Rezultat je do kraja utakmice ostao 0:0 što je bilo dovoljno Juventusu za prolaz u finale Kupa Italije zbog pravila gola u gostima (1:1 prva utakmica). Tamo će igrati s boljim iz susreta Napolija i Intera gdje Napoli kod kuće brani 1:0 sa San Sira.