Pogledajte golčinu Blage Gašpara u pobjedi Squarea

U posljednjem kolu 1. HMNL, Square je slavio na nezgodnom gostovanju protiv Universitasa rezultatom 9:7.

Gosti iz Dubrovnika su odlično otvorili susret te su već u petoj minuti vodili rezultatom 2:0.

Splićani, odnosno Universitas je nakon toga napravio veliki preokret te Universitas pred kraj prvog poluvremena vodio 5:2.

Na 5:3 je smanjio Pele te se s tim rezultatom otišlo na poluvrijeme. Nastavak utakmice također je donio pregršt golova.

Moro je zabio za povećanje vodstva Splićana na 6:3, da bi odmah u istoj minuti Blago Gašpar majstorijom za 6:4 najavio veliki preokret Squarea.

Do kraja utakmice je Square na krilima Pelea i Đuraša napravio veliki preokret te slavio rezultatom 9:7 protiv Universitasa.

Pobjedom nad Splićanima, Square je osigurao prednost domaćeg terena u četvrtfinalu doigravanja protiv MNK Crnica.