Plemići pogotkom iz jedanaesterca do pobjede nad GOŠK-om

Nogometaši Zrinjskog konačno su slavili na svojem terenu. Plemići su u 23. kolu svladali momčad GOŠK-a iz Gabele s minimalni 1:0, a strijelac s bijele točke bio je Miloš Filipović.

Utakmica nije bila nimalo laka za Zrinjski i bez obzira na pobjedu, dojam nije najbolji. Gosti su u prvom poluvremenu praktično bili bolja momčad, no Stjepan Vego i Mirsad Ramić nisu iskoristili šanse za postizanje pogotka.

Najveću šansu za Zrinjski imao je Rustemović koji je poslije kornera u 19. minuti pogodio stativu gola gostiju, a sve nakon toga što su obje momčadi napravile vrijedno je samo zaborava, piše Sport1.

Nije igrao Zrinjski blistavo ni u drugom dijelu susreta, no uspio je doći do gola. S bijele točke mrežu gostiju zatresao je Filipović, koji je Zrinjskom tako donio tri boda pred reprezentativnu pauzu, nakon koje slijedi dvoboj sa Sarajevom. Zrinjski trenutno za Bordo ekipom zaostaje devet bodova te mora doći do pobjede ako želi zadržati šanse za osvajanje naslova.