Petra Zeljko prvakinja Hrvatske, pobjedu posvetila Vukovaru

Petra Zeljko osvojila je zlatnu medalju na drugom danu karataškog Prvenstva Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore.

U kategoriji Juniorke – 53 Petra Zeljko osvojila je zlato i postala prvakinjom Hrvatske u karateu u navedenoj kategoriji.

Petra Zeljko u juniorkama -53 ostvarila je uvjerljive pobjede 7:0, u polufinalu 3:0 da bi u finalu pobijedila rezultatom 4:0.

Petra je članica Karate kluba Široki, a nastupala je za Karate klub Hrvatski Dragovoljac.

Čestitke od uprave kluba i trenera i zahvala treneru Anti Čuturi na pripremama s Petrom !

Petra je svoju pobjedu posvetila Vukovaru i njegovim žrtvama, jer zbog natjecanja nije mogla osobno biti u Vukovaru, kao svake godine, priopćeno je iz KK Hrvatski Dragovoljac.

Uprava KK Široki uputila je čestitku mladoj Petri Zeljko, kao i zahvalu treneru Anti Čuturi na pripremama s Petrom.