Službenici Uprave za neizravno oporezivanje privremeno su oduzeli 1.800 kutija cigareta na graničnom prijelazu Hum.
Službenici UNO u Regionalnom centru Sarajevo u suradnji s kolegama Granične policije BiH, izvršili su detaljan pregled autobusa ‘Centrotrans’ Istočno Sarajevo i tom su prilikom pronašli cigarete koje su se nalazile u ‘skrivenom prostoru’ tj. ispod patosa prtljažnika autobusa.
Radilo se ukupno o 1.800 kutija cigareta: 450 kutija Marlboro light, 500 kutija Bond, 50 kutija B&B, 320 kutija Trokadero i 480 kutija FM.
Cigarete koje su pokušane prokrijumčariti u BiH privremeno su oduzete, a protiv osoba koje su pokušale nezakonito unijeti cigarete u BiH ovlašteni službenici UNO podnijeli su zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka pred nadležnim sudom.
U sljedećem razdoblju službenici UNO će nastaviti vršiti pojačanu kontrolu na svim graničnim prijelazima u BiH.
(www.jabuka.tv)
Dok ljeto prži i temperature prelaze 30 stupnjeva, važno je paziti ne samo na sebe,…
HKK Zrinjski Mostar se nakon dvije sezone ponovno vraća u Košarkaško prvenstvo BiH, dok u…
Pomoću nekoliko jednostavnih značajki u tren oka podići ćete korištenje sveprisutne Googleove aplikacije za navigaciju…
Uprava za neizravno oporezivanje obavijestila je sve porezne obveznike da UNO, u cilju unaprjeđenja poštovanja…
Zbog nedavnog slučaja pozivanja na vjersku i nacionalnu mržnju, razdor i netrpeljivost u slučaju ''Pješčara'',…
U SKB-u Mostar tijekom proteklog vikenda rođeno je 12 beba, a u proteklom tjednu ukupno…