Nova uvjerljiva pobjeda nogometašica Širokoga Brijega

Nogometašice Širokoga Brijega slavile su visoku 7:0 (3:0) pobjedu u utakmici 10. kola Prve lige FBiH protiv tuzlanske Slobode i time učvrstile drugu poziciju prvenstvenoga poretka.

Seriju pogodaka na igralištu SC-a “Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu otvorila je Slavica Glavota u 20. minuti utakmice, a do kraja prvoga dijela suparničku mrežu još su pogađale Branka Bagarić u 25. i Martina Vuletić u 33. minuti.

Prvi pogodak u nastavku dvoboja postiže Ana Buhač u 65. minuti da bi u posljednjih deset minuta domaće igračice postigle još tri zgoditka, pa je tako najprije Glavota svojim drugim pogotkom u 80. minuti povećala prednost na 5:0, zatim se među strijelce pet minuta prije kraja upisala i Lea Čepo, a golijadu u zadnjim trenucima utakmice svojim drugim pogotkom dovršila Branka Bagarić.