Nogometni sudac iz Ljubuškog nokautiran na utakmici u Sarajevu

Utakmica 10. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Centra i KMF Tango prekinuta je u 17. minuti kod rezultata 3:1 za MNK Centar. Razlog prekida je udaranje suca Romea Primorca iz Ljubuškog od strane kapetana gostiju Dragana Ikonića.

Uistinu nevjerojatna scena na susretu u Sarajevu. Igrač je iskalio nezadovoljstvo tako što je nokautirao suca.

Nakon udarca Primorac je završio na parketu, a eventualne nove sukobe spriječili su pripadnici MUP-a koji su odmah reagirali.

Incident je zabilježen od strane delegata i protiv Ikonića će biti pokrenute disciplinske mjere i sigurno je da ga za napad očekuje teška kazna.

Ovo je samo jedna u nizu sramota na sportskim borilištima u BiH, ali na ovakve situacije smo već navikli.

Inače, veliki derbi u sklopu 10. kola igrali su Mostar SG i Brotnjo, a domaćini su slavili pobjedu 6:4, iako su Čitlučani nakon uvodnih 15-ak minuta vodili 4:1, no uslijedio je veliki preokret aktualnog bh prvaka koji je tako u tekućoj sezoni u desetom nastupu stigao i do desete pobjede, ali ovaj put puno teže nego u prethodnim utakmicama.