Nogometašice Širokog slavile protiv Sloge

Nogometašice Širokog Brijega slavile su 2:1 protiv Sloge iz Ljubuškog u pretposljednjem susretu 13. kola Prve ženske lige Federacije BiH – skupina jug igranom u Trening kampu ”Musa-Karačić” na Mostarskom blatu.

Ana Marija Bilać dovela je domaće u vodstvo u 22. minuti te se s tim rezultatom otišlo na odmor. U drugom dijelu susreta domaće su imale nekoliko prilika, no udarcima su se ispriječile vratnice i prečke. sve do 78. minute kada je jedanaesterac za domaće promašila Slavica Glavota.

Ipak, igračice trenera Ivana Kvesića pobjedu i važna tri boda u borbi za doigravanje u Premijer ligi BiH osigurale su u 81. minuti preko Julije Kvesić. Jelena Ereš je pet minuta prije kraja postigla počasni pogodak za Slogu.

U posljednjem kolu Širokobriježanke gostuju u Čapljini, a kako bi se probile na drugo mjesto koje vode u doigravanje potrebna im je pobjeda bugojanske Iskre na domaćem terenu protiv Željezničara.