Nogometašice Čelika brojale do 13 u susretu protiv Širokoga Brijega

U nogometnoj Zenici protekli vikend definitivno neće pamtiti po lijepome. Nogometaši Čelika porazom od GOŠK-a u Gabeli s 1:0 vizirali su kartu za niži rang natjecanja, međutim nisu se proslavile ni nogometašice ovog zeničkog sportskog kolektiva pošto su u utakmici 11. kola Prve lige FBiH na gostovanju kod Širokoga Brijega poražene s čak 13:0!

Gošće su početnih 0:0 držale u uvodnih 35 minuta, međutim nakon što je njihova obrana po prvi put kapitulirala golovi su kasnije padali kao na tekućoj vrpci.

Dvije igračice domaće ekipe zabilježile su hat-trick na ovoj utakmici, pa je tako Lea Čepo suparničku mrežu pogađala u 44., 85. i 89. minuti, a Branka Bagarić u 58., 69. i 87. minuti.

Dva prva pogotka na utakmici postigla je Martina Vuletić u 35. i 40. minuti, a u dva navrata među strijelce se upisala i Slavica Glavota (67. i 90.).

Po jedan gol za ekipu trenera Ivana Kvesića dodale su Marija Radoš (47.), Josipa Musa (60.) i Matea Marušić (71.).