Nogometaši Zrinjskog se vratili na vrh poretka

Aktualni prvak BiH Zrinjski iz Mostara ponovno je vodeća momčad Premijerlige BiH, istina uz utakmicu više od Širokog Brijega i Željezničara, koji sutra međusobno igraju na Pecari, pa ukoliko bi odigrali neodlučeno “Plemići” bi ostali vodeći, dok bi, u slučaju da pobjedi Široki Brijeg ili Željo, pali na drugo mjesto.

Zrinjski je očekivano bio znatno bolja momčad Viteza no gostujuća obrana na čelu sa sjajnim vratarem Badrovom odolijevala je sve do 56. minute kada se Haris Handžić lijepo okrenuo na vrhu šesnaesterca i zatim precizno pogodio za početnih 1:0.

Hrvoje Barišić je dvadesetak minuta kasnije nakon ubačaja Bilbije pogodio za 2:0, a u prvoj minuti sudačkog dodatka konačnih 3:0 postavio je Ognjen Todorović.

Koliko je Zrinjski bio bolji dovoljno oslikava podatak da je Nemanja Bilbija sam propustio pet čistih zicera!