NK Široki Brijeg pobjednik Kupa BiH!

NK Široki Brijeg pobjednik je Kupa BiH te je to ujedno i prvi osvojen trofej momčadi s Pecare nakon šest godina!

Nakon neodlučenog rezultata u prvoj utakmici (1:1) isti se rezultat ponovio večeras i na Pecari. Wagner je sjajnim solo prodorom doveo domaćine u vodstvo u 63. minuti.

Ostalo je svega par minuta do kraja susreta kada nadu gostima vraća Pehilj sjajnim pogotkom u 90. minuti.

Nakon regularnih 90 minuta, pobjednik Kupa odlučio se jedanaestercima. U sedmoj seriji jedanaesteraca pogotak za Široki postigao je Landeka, da bi domaći vratar Luka Bilobrk obranio jedanaesterac Muameru Svraki te donio veliko slavlje na Pecari!

Jedanaesterci: 2-1 Šilić, Pehilj – pored gola, 3-1 Kordić, Adilović – Bilobrk brani, 4-1 Wagner, 4-2 B. Čolić, Ješe – Adilović brani, 4-3 Stanić, Zlomislić – pored gola, 4-4 Hasanović, 5-4 I. Džidić, 5-5 Smajić, 6-5 Landeka, Svraka – Bilobrk brani!

[youtube id=”wkcUrkRB1Jg” width=”600″ height=”350″] [youtube id=”xfgCkJNnxmg” width=”600″ height=”350″]