Nesvakidašnji preokret Zrinjskog, slavlje GOŠK-a na Tušnju

Novim pobjedama u nastavak premijerligaške utrke ove subote krenuli su hercegovački klubovi Zrinjski i GOŠK.

“Plemići” su u nesvakidašnjoj utakmici s 5:2 svladali Čelika i tako učvrstili vrh prvenstvenog poretka. Utakmica je bila nesvakidašnja, jer su gosti u 4. minuti vodili 2:0, a Zrinjski je nakon nepunih 20 minuta imao prednost 3:2!

Mahmutović je odmah u prvoj minuti na asistenciju Kuadia zabio za “hladan tuš”, a u četvrtoj minuti Pod Bijelim brijegom se zbila i “Irma”, jer je sada Mahmutović bio asistent, a tamnoputi napadač iz Obale Bjelokosti Kouadio zabio za 0:2!

Matija Katanec je već u 6. minuti smanjio na 1:2, a Nemanj Bilbija u 15. minuti poravnao na 2:2. Domaćin se time nije zadovoljio, pa je preko Tonija Jovića u 19. minuti kreirao potpun preokret i poveo sa 3:2.

Miloš Filipović u 31. minuti postiže gol za 4:2, a konačnih 5:2 u 69. minuti najljepšim pogotkom na susretu postavlja Ognjen Todorović.

GOŠK je iznenadio na Tušnju porazivši Slobodu s minimalnih 1:0 golom Mile Pehara u 23. minuti. Gosti su odigrali izvrsnu kontru, a Pehar matirao domaćeg vratara. Mogli su “Lavovi” nešto kasnije i udvostručiti prednost na sličan način, no nisu u tome uspjeli. U završnici susreta dvije velike obrane pravi gostujući vratar Dalibor Kozić i na taj način gostima donosi tri zlata vrijedna boda.