NBA skor Širokog protiv Vogošće: Deklasirali goste sa 134 koša

Košarkaši Širokog u 20. kolu košarkaškog prvenstva BiH na svom parketu su deklasirali momčad Vogošće s rezultatom 134:76.

Na Pecari je nakon dugo vremena zaigrao Domagoj Bošnjak, koji će biti značajno pojačanje Širokog u doigravanju za prvaka BiH, a s druge strane ponajbolji igrač Širokog u ovoj sezoni Mateo Drežnjak dobio je poštedu u ovoj utakmici.

Široki se od početka utakmice postavio kao veliki favorit te je samo bilo pitanje s kojom razlikom će ovu utakmicu odvesti u svoju korist.

U sve četiri četvrtine domaći su išli preko 30 koševa, što ih je na kraju dovelo do praktično NBA skora protiv mora se priznati, slabašne momčadi Vogošće.

Svi igrači momčadi s Pecare koji su igrali na ovoj utakmici su se upisali u strijelce, osim Daria Drežnjaka, a najefikasniji su bili Jure Zubac s 24 koša (5 skokova), Josip Batinić s 21 (5 asistencija) i Ivan Karačić s 19 koševa (10 skokova i 5 asistencija).

Domagoj Bošnjak ponovno zaigrao na Pecari

Kod gostiju jedini raspoloženi bili su Amerikanac Jai Williams s 33 koša, koji zanimljivo, jedini nije nikako izlazio iz igre svih 40 minuta, te Mujo Turković s 17 koševa.

Široki u preposljednjem kolu uoči početka Lige 6 gostuje Čapljini, dok Vogošća ide na gostovanje u Trebinje protiv Leotara.

Široki čvrsto drži drugo mjesto iza vodeće Igokee.