Nakon Zrinjskog i Velež očitao lekciju Širokobriježanima

Momčad Veleža slavila je rezultatom 2:1 protiv Širokog Brijega u prijateljskom susretu igranom danas na stadionu “Rođeni”.

Široki Brijeg je već u prvom napadu stigao do vodstva, a strijelac pogotka je bio Stipe Jurić. Ipak, Velež se nije predavao pa je do kraja susreta uspio preokrenuti rezultat.

Prvo je Eldar Karić postigao prelijep pogodak u 17. minuti, da bi Toni Nikić u finišu prvog poluvremena postigao autogol i tako donio svom protivniku pobjedu. Iako je bilo prilika, mreže su u nastavku susreta mirovale, javlja ScSport.ba.

Ova pobjeda će sigurno Veležu mnogo značiti zbog samopouzdanja jer je momčad igrala protiv jedne od najboljih premijerligaških, iako je trener gostiju Goran Sablić dao priliku nekim nogometašima koji i nemaju baš mnogo prilike igrati u Premijer ligi BiH.