Nakon debakla, nove brige za Romu: Edinu Džeki prijeti teška i dugotrajna kazna

Bila je to večer za zaborav za Romu. U susretu četvrtfinala Talijanskoga kupa izgubila je 1:7 u gostima kod Fiorentine, a osim teškog poraza i ispadanja iz natjecanja na dulje bi vrijeme mogla ostati i bez bosanskohercegovačkog reprezentativca Edina Džeke.

Napadač iz BiH je nakon kratke prepirke i protesta u 72. minuti, kako se čini, pljunuo u glavnog suca Gianlucu Manganiella za što je dobio izravni crveni karton, prenosi HRT.hr.

Nakon što je Džeko isključen zbog nesportskog ponašanja nestale su sve Romine nade u mogući preokret.

Samo dvije minute nakon što je Džeko “pocrvenio”, Chiesa je zabio i svoj treći gol na utakmici za velikih 5:1.

Talijanski mediji zgroženi su Džekinim ponašanjem, a potvrdi li se da je stvarno pljunuo u suca, prijeti mu duga i teška kazna.