Najteži poraz HKK Široki u ABA 2 ligi

HKK Široki poražen je od KK Studentski Centar rezultatom 62:98 u svojoj drugoj utakmici na ABA 2 turniru u Sarajevu.

Nakon zanimljivog i izjednačenog prvog poluvremena, Studentski Centar na predah odlazi sa šest poena prednosti.

Prijelomnim se pokazala treća četvrtina koju je Studentski Centar dobio s visokih 31:11. U posljednjih 10 minuta ušli su s 26 poena prednosti, a konačni rezultat na semoforu pokazivao je 98:62.

Studenstski Centar su do pobjede predvodili Igor Drobnjak sa 17 i Marko Tejić sa 14 poena. Najefikasniji u redovima Širokog bili su Rashun Davis s 18 i Dario Drežnjak sa 14 poena.

Bio je ovo najteži poraz Širokog od kada se natječe u ABA 2 ligi.

Široki je sada na omjeru 4-5, dok je Studentski Centar ostao neporažen (9-0).

Posljednju utakmicu na trećem ABA 2 turniru Široki će odigrati u nedjelju u 12 sati protiv Rabotničkog.