Najbolji mogući debi: Luka Menalo zabio dva gola za Rijeku u Kupu

Rijeka je u srijedu odigrala utakmicu šesnaestine finala Kupa Hrvatske protiv Dilja u Vinkovcima, a konačan rezultat glasio je 6:0 za Riječane.

Priliku za debi za Rijeku imao je i nekadašnji igrač Širokog Brijega te povremeni reprezentativac BiH, Luka Menalo, koji je svježe u Rijeku stigao na posudbu iz zagrebačkog Dinama.

Upravo je Menalo bio prvo ime susreta i tako zabilježio debi za poželjeti u dresu Majstora s Kvarnera. Čapljinac je postigao dva gola za Riječane, prvo u 33. minuti susreta za 0:2, a potom i u 55. minuti za 0:4. A posebno je bio impresivan njegov prvi pogodak kada je škaricama sjajno pogodio u mrežu nemoćnog vratara Vinkovčana.

Ostale golove postigli su još jedan bivši igrač NK Široki Brijeg Tomislav Turčin u 30. te Pavičić u 37., Hodža u 67., i Ilinković u 73. minuti za konačan rezultat 0:6.