Na krilima Šaravanje i Draškića, HRK Široki pobijedio Delminium

Rukometasi Širokog su nakon duge pauze od 6 mjeseci i završetka sezone odigrali svoju prvu sluzbenu pripremnu utakmicu u Tomislavgradu i slavili protiv domaćina Delminiuma rezultatom 31:33 (15:16).

Širokobriježanii su ušli jako dobro u utakmicu i poveli sa 6:3. Tijekom prvog poluvremena igralo se gol za gol, ali zadnje dvije minute domaćini se uspijevaju približiti i na odmor se odlazi s prednošću Širokog 16:15.

Katastrofalan ulazak Širokog u drugo poluvrijeme te nakon 43 minute igre domaćini rade ogromnu razliku i odlaze na visokih 8 golova prednosti 26:18. Ali se Široki na krilima Ivana Šaravanje, koji je postigao 15 golova, i golmana Darke Draškića s 13 obrana, vraća u igru i pravi seriju 12:2 te dolazi do izjednačenja 28:28. Nakon nekoliko odličnih odbrana, Široki preuzima vodstvo i na kraju slavi s konačnih 33:31.

Vrijedi istaknuti da je za RK Delminium nastupao Derviš Birdahić, inače član katarske rukometne reprezentacije.