Na krilima Baraća, Široki uvjerljiv protiv Zrinjskog

U četvrtzavršnici košarkaškog Kupa BiH, Široki WWin je očekivano slavio na gostovanju u Mostaru kod momčadi Zrinjskog (68:90).

Ova, već unaprijed dobivena utakmica, treneru Damiru Vujanoviću poslužila je da isproba sve igrače te odmori one najvažnije za okršaj s Krkom u Novom Mestu.

U prve dvije četvrtine utakmice, na krilima vrlo dobrog Rashauna Freemana, Široki ostvaruje veliku prednost od 16 koševa razlike. U nastavku igre najraspoloženijim se pokazao Boris Barać koji je bio nerješiva enigma za domaće košarkaše. Prvaci Bosne i Hercegovine imali su i veću prednost, no domaćini su uspjeli smanjiti zaostatak, na kraju je rezultat glasio 68:90.

Najbolji u redovima Širokog bio je Barać s 23 poena, Freeman je pridodao 19, a Bilinovac i Šakić po 10 poena. Kod Zrinjskog najbolji je bio Lalović s 25 poena i Sinadinović s 10.