Foto: Denis Kapetanović/Pixsell
Prema policijskim procjenama, na dočeku Nove godine na otvorenom u Mostaru se okupilo oko 12.000 ljudi, a sve je proteklo u najboljem redu.
Doček Nove godine na mostarskoj šetnici protekao je bez ikakvih problema. Policijski službenici odradili su svoj posao prema operativnom planu osiguranja i nije zabilježila niti jedan incident, izjavio je glasnogovornik županijskog MUP-a Ljudevit Marić.
Mirno je bilo i u ostalim gradovima HNŽ-a.
Što se tiče prometnih nesreća, Marić je naveo da je u protekla 24 sati na području HNŽ-a zabilježeno pet manjih prometnih nezgoda bez težih posljedica.
(www.jabuka.tv | Foto: Denis Kapetanović/Pixsell)
Došao je kraj jednoj od najdužih transferskih saga ovog ljeta, Ante Rebić koji je trenutačno…
Poznate su sve momčadi koje će igrati nokaut fazu natjecanja mjesnih zajednica Grada Mostara u…
Godinama su preporuke za vozače električnih automobila bile jasne: nježno ubrzavajte, izbjegavajte česta punjenja na…
Federalni zavod za programiranje razvoja objavio je izvješće o gospodarskim trendovima u prvom kvartalu (siječanj…
Široki i Posušje remizirali su 1:1 u susjedskom ogledu koji je u subotu navečer odigran…
Nakon što je s pjesmom "Poison Cake" predstavljao Hrvatsku na Eurosongu 2025. u švicarskom Baselu,…
Komentari:
Nema maski ni distance.
Super je bilo
Ja i?
to je ova trolčin,rasapala ko corona narativ... čuj maske i distanca... 😂😂😂😂
Nek je ona pjevala ćao bela sramota biće dobila spisak šta mora otpjevala da se muslići nebudu ugroženi
Ciao bella je vrhunska stvar. Nemoj mijesati svoju opcu nekulturu, komplekse i nacizam s tim.
normalan narod
Bratstvo i jedinstvo
Nego kakav već normalan.
Kratko kazano bilo lijepo i dobro.
...neka nas u Turčinovićima Kočerinu.....
Čuvajte bratstvo i jedinstvo svih naroda i narodnosti ko zjenicu svoga oka
Tito