Mokro i Turčinovići odigrali ljepoticu večeri, Rasno razbilo Brig, a Ljubotići nisu uspjeli iznenaditi Dobrkoviće

Mokro i Turčinovići odigrali su ljepoticu večeri trećeg dana trećeg tjedna Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega.

Susjedski derbi bio je druga utakmica večeri, a odlična i uzbudljiva utakmica na kraju je završila 3:3.

Mokro je vodilo 2:0 i 3:2 protiv favoriziranih Turčinovića koji su ipak uspjeli izjednačiti u završnici susreta.

Mokro je povelo u 12. minuti pogotkom Marka Kraljevića, a vodstvo je četiri minute kasnije udvostručio Ivan Ćužić. Turčinovići su minutu prije kraja prvog poluvremena uspjeli smanjiti zaostatak na 2:1 preko Stanka Ćeškića.

U drugoj minuti nastavka Franjo Bubalo pogađa za izjednačenje (2:2). U 28. minuti kapetan Slaven Barać dovodi Mokro u novo vodstvo (3:2). Četiri minute prije kraja za konačnih 3:3 pogodio je David Bubalo.

Prije ove utakmice djeca iz Mokrog fotografirala su se s igračima svoje mjesne zajednice.

U prvom susretu večeri Rasno je s 8:0 razbilo Brig.

Karlo Kvesić postigao je hat-trick, a Anđel Čolak dva pogotka. Po jedan su postigli Franjo Skoko, Grgo Dugandžić i Zoran Skoko.

U posljednjem susretu večeri Dobrkovići su s 4:3 porazili Ljubotiće.

Ljubotići su poveli u 6. minuti pogotkom Marija Vukoje, no onda je uslijedio preokret Dobrkovića. U 12. minuti Toni Cigić je pogodio za izjednačanje, a samo minutu kasnije Pero Marušić pogađa za vodstvo od 2:1. U 17. minuti Filip Grbešić je bio strijelac za 3:1.

Dobrkovići su u drugoj minuti nastavka susreta povećali prednost preko Ante Grbešića (4:1). U 28. minuti Ivan Vukoja smanjuje rezultat na 2:4. U 39. minuti kapetan Mario Galić postiže pogotak te rezultat smanjuje na 4:3, no Ljubotići u preostalom vremenu nisu uspjeli doći do izjednačenja.