MNL MZ: Ljubotići i Dobrkovići lako do pobjede, Knešpolje nije ni zaigralo

Momčad MZ Ljubotići nadigrala je momčad MZ Crnač, prošlogodišnji finalisti MZ Knešpolje upisali su pobjedu protiv MZ Crne Lokve bez da su i zaigrali, a branitelji naslova MZ Dobrkovići svladali su MZ Uzariće.

U prvom susretu večeri sastale su se ekipe MZ Ljubotići i MZ Crnač, a Ljubotići su upisali pobjedu od 5:2.

Ljubotići su bolje ušli u utakmicu i u 7. minuti poveli su golom Tomislava Galića. Galić je u 14. minuti povisio na 2:0, a samo minutu kasnije Crnač svojim pogotkom u igru vraća Ivan Zeljko.

Međutim, neizvjesnost na terenu nije dugo trajala. Ljubotiće je do vodstva od 3:1 u 18. minuti doveo Hrvoje Vukoja, a sve nade MZ Crnča ugasio je Ivan Vukoja.

Ivan Vukoja je prvo u 25. minuti pogodio za 4:1, a zatim se dvije minute kasnije ponovno upisao u strijelce čime je doveo svoju momčad do rezultata od visokih 5:1. Za konačnih 5:2 pogodio je Robert Ljubić iz ekipe Crnča.

Druga utakmica večeri bila je rezervirana za ogled MZ Knešpolje i MZ Crne Lokve, no Crnolokvani se nisu pojavili na terenu pa je pobjeda od 3:0 automatski upisana prošlogodišnjim finalistima.

U trećem susretu večeri snage su odmjerile momčadi MZ Dobrkovići i MZ Uzarići. Prošlogodišnji pobjednici lako su svladali momčad Uzarića rezultatom 4:1.

Dobrkoviće je do pobjede predvodio Mario Perko koji je postigao prva dva gola na utakmici. Perko je prvo zabio u 19. minuti dovodeći svoju momčad do vodstva od 1:0, a u strijelce se ponovno upisao u 28. minuti kada je povisio rezultat na 2:0.

Do vodstva od 3:0 branitelji naslova došli su preko Pere Marušića u 34. minuti. Dvije minute kasnije ponajbolji igrač MZ Dobrkovići Tomislav Grbešić pogađa za 4:0, a počasni pogodak za Uzariće ostvario je Zdravko Luka Lasić.