MNL MZ: Izbično i Čerigaj “potopili” protivnike, pobjeda i za Trn

Mjesne zajednice Izbično i Čerigaj ostvarile su visoke pobjede nad ekipama MZ Crnač i MZ Mokro, a u trećoj večeri Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega pobjedu je slavila i MZ Trn.

Mjesna zajednica Trn u prvoj utakmici večeri svladala je ekipu MZ Uzarići rezultatom 3:1. Obje su ekipe odlučno ušle u susret te je pogodak pao tek u 16. minuti, kada je Jozo Šušak pogodio za vodstvo Trna.

Utakmicu je rezultatski na početak vratio Frano Slišković u 6. minuti drugog poluvremena, a već minutu poslije Ivan Brkić zabio je za novo vodstvo Trna. Za konačnih 3:1 i vrijednu pobjedu MZ Trn u posljednjoj minuti susreta zabio je Ante Pavković.

Druga utakmica protekla je u znaku dominacije MZ Izbično nad ekipom MZ Crnač, koja je utakmicu završila s petardom u mreži. Momčad Izbična do vodstva je došla u 7. minuti susreta, kada je Josip Crnjac precizno pogodio mrežu Ivana Karačića. Na 2:0 povisio je Jozo Crnjac četiri minute kasnije, a do poluvremena se među strijelce upisao i Josip Perko u 17. minuti.

Ekipa Crnča ni u drugom poluvremenu nije uspjela uzvratiti na pravi način te su se na listu strijelaca ekipe MZ Izbično upisali još i Ante Crnjac u 30., odnosno Josip Crnjac u 32. minuti.

Završni susret večeri odigrale su ekipe MZ Mokro i MZ Čerigaj, koja je opravdala ulogu favorita zaključivši susret s velikih 0:6. Utakmica je od početka bila usmjerena prema golu MZ Mokro, a za Čerigaj je već u 3. minuti susreta pogodio Josip Pinjuh.

U još koliko-toliko neizvjesnom prvom poluvremenu među strijelce se upisao i Danijel Musa u 16. minuti, a u drugom poluvremenu “potop” Mokroga zaključili su Marin Barać, Danijel Musa drugim pogotkom te Jozo Pinjuh i Dario Barać.

MNL MZ: Kočerin i Jare do visokih pobjeda, Privalj nadigran