MNK Hercegovina u polufinalu Kupa BiH, na Pecari “srušen” Beli Anđeo

MNK Hercegovina se plasirao u polufinale Kupa BiH u futsalu nakon što je s rezultatom 3:2 u GSD Pecara u Širokom Brijegu svladao KMF Beli Anđeo iz Brčkog.

Prvih par minuta utakmice Hercegovina prijeti u više navrata protivničkom vrataru, ali ne uspijevaju gasvladati.

U 6. minuti susreta Mile Zelenika udarcem s devet metara probija mrežu gostiju za prvo vodstvo Širokobriježana. Nakon izmjenjivanja dobrih prilika s obje strane mreže su nastavile mirovati sve do 19. minute.

Gašpar-Skoko-Sesar bila je odlična kombinacija za povećanje prednosti Hercegovine na dva gola razlike, a Marko Sesar je bio strijelac, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Nakon niza propuštenih prilika domaćih, gosti smanjuju prednost u 25.minuti preko Milana Jeftića. U 33.minuti minuti susreta lijepu akciju Širokobriježana golom je okrunio kapetan Mario Mikulić.

Nakon toga pogotka gosti u igru uvode golmana-igrača i ta igra im odmah u idućoj minuti donosi smanjenje rezultata na 3:2. Pogodio je Miroslav Miljković. Nastavak igre donio je agresivnu igru na obje strane, ali rezultat se više nije mijenjao i Hercegovina se plasirala u polufinale državnog Kupa.