MNK Hercegovina slavila u prvoj utakmici doigravanja protiv bugojanske Iskre

Malonogometaši MNK Hercegovina pobijedili su u prvoj utakmici polufinala doigravanja za Premijer ligu u futsalu protiv MNK Iskre-Vrbas iz Bugojna s rezultatom 5:4.

U pravoj golijadi viđenoj u GSD Pecara, Širokobriježani su izborili pobjedu s golom prednosti uoči uzvrata u Bugojnu.

Širokobriježane je predvodio kapetan Mario Mikulić Pavo koji je postigao tri pogotka u 11, 22 i 33. minuti susreta, a posebno je bio važan ovaj posljednji jer je to bio pogodak odluke za konačnu pobjedu. Još po jedan pogodak za Širokobriježane pridodali su David Zovko u 14. i Franjo Skoko u 15. minuti utakmice.

Za goste iz Bugojna su pogađali Tutkur u prvoj minuti, Smajić u 11. i 19. minuti te Silajdžija u 27. minuti.

Uzvrat se igra za tjedan dana u Bugojnu, a Širokobriježani se nadaju kako će uspjeti izboriti finale doigravanja za Premijer ligu.