MNK Hercegovina s 9 golova ispratila Mostarce

U 7. kolu Prve futsal lige FBIH, MNK Hercegovina je na domaćem terenu dočekala MNK Mostarske Kiše.

Ulogu favorita je MNK Hercegovina bez velikih problema opravdala.

Iako bez problema nije prošlo prvo poluvrijeme jer su gosti iz Mostara poveli u 12. minuti preko Klarića. Ipak, Hercegovina ekspresno odgovara na taj pogodak s golovima Ljubića, Zelenike i Jurišića do kraja prvog poluvremena koje zavšrava 3:1 u korist domaćih.

Baš kao i prvo poluvrijeme, i drugo bolje otvaraju gosti, ovaj put s dva pogotka te je na semaforu pisalo 3:3 već u 24. minuti.

Hercegovina je opet imala odgovor te su dominantnom igrom do kraja utakmice stvorili 5 golova prednosti te je susret završio 9:4 u korist Hercegovine.

⚫🔵 + 3 BODA 🔵⚫

Posted by MNK Hercegovina on Saturday, December 19, 2020

Osim Ljubića, Zelenike i Jurišića, golove su postigli Mario Mikulić-Pavo te David Zovko koji je zabio čak 4 gola.