MNK Hercegovina preokretom u Mostaru stigla do nove pobjede

MNK Hercegovina je u 14. kolu Prve futsal lige FBiH na gostovanju s 8:4 svladala MNK Mostarske Kiše.

Domaćin je na predah otišao s vodstvom od 2:0, a već početkom drugog poluvremena povećava svoju prednost na 4:0.

Iako se činilo da je utakmica gotova, Širokobriježani nisu odustajali i David Zovko s tri gola u tri minute vraća goste u igru.

U 32. minuti izjednačio je Matej Karačić, a minutu kasnije Zovko četvrtim golom donosi potpuni preokret svojoj momčadi.

Do kraja su još zabijali Mile Zelenika, Blago Gašpar i David Barbarić i Širokobriježani se tako nakon velikog preokreta iz Mostara vraćaju s punim plijenom.