MNK Hercegovina bolja od Rudnika iz Mostara

Malonogometaši MNK Hercegovina su u sklopu 7. kola Prve futsal lige FBiH pobijedili na svojoj Pecari HMNK Rudnik iz Mostara s rezultatom 4:2.

Domaći su od početka dominirali, stvorili veći broj prigoda i na poluvremenu je već bilo 3:0 za Hercegovinu.

Širokobriježane je doveo u vodstvo Ante Grbešić u 5 minuti.

Na 2:0 povisio je kapetan domaćih Mario Mikulić Pavo pet minuta kasnije, a krajem prvog dijela na 3:0 povisio je Ivan Vukoja.

Solidna posjećenost publike na Pecari

Prvih desetak minuta drugog dijela rezultat se nije mijenjao, a onda je u 34. minuti Ivan Jurišić povisio rezultat na 4:0.

Gosti su uspjeli do kraja ublažiti poraz na Pecari s dva pogotka. Prvo preko Vice Božića u 36. minuti, a potom i Marka Golemca dvije minute kasnije.

Ovom pobjedom MNK Hercegovina popela se na 3. mjesto iza FK Konjodor iz Bužima koji je polusezonu završio na 1. mjestu i drugoplasiranog MNK Čulin mlin iz Livna.

Treba istaknuti kako je u dvorani na Pecari zabilježena i solidna posjećenost publike.

Početni sastavi:

MNK Hercegovina: Franjo Sesar, Ante Grbešić, Marin Sesar, Ivan Bondža i Mile Zelenika

HMNK Rudnik: Kristijan Detki, Dragan Edi Marić, Marko Golemac, Goran Zeko i Dragan Zeko