Mladost gurnula Čelik u “provaliju” i smijenila Slavena Musu!

Ukupno je 12 pogodaka postignuto u šest utakmica 21. kola Premijerlige BiH, odnosno u prosjeku dva pogotka po susretu, a u najboljem svjetlu nekako su se pokazali igrači Mladosti s obzirom da su u tri navrata svaladali suparničkog vratara, te na Bilinom Polju s uvjerljivih 3:0 pobijedili domaćeg Čelika. Filip Arežina je u 56. i 86., a Aladin Šišić u 87. minuti pogađao protivničku mrežu.

Prema posljednjim, istina još neslužbenim informacijama, čelnici Čelika odlučili su odmah nakon utakmice smijeniti šefa stručnoga stožera Slavena Musu, te se kao njegovi eventualni nasljednici već spominju Boris Pavić, odnosno Darko Vojvodić.

Uspješan gost bilo je i Sarajevo koje se pobjedom 2:1 kod Krupe približilo trećeplasiranim Širokobriježanima na dva boda zaostatka. U pobjedi “Bordo” momčadi 2:1 golove su zabili Hebibović u 3. i Halilović u 64. minuti, dok je jedini strijelac za Krupu bio Nusmir Fajić u 38. minuti.

GOŠK je nakon Čelika na domaćem travnjaku pobijedio i drugog davljenika, a u trijumfu 2:0 nad Vitežanima suparničku mrežu pogađali su Mišić u 45. i Mulahusejnović u 87. minuti.

Dva gola su viđena i na Tušnju gdje su Sloboda i Borac odigrali neodlučenih 1:1. Anel Husić je bio strijelac za Tuzlake u 72., a Petar Kunić za banjalučane u 85. minuti.

Rezultati 21. kola:

Zrinjski – Željezničar 1:0, Radnik – Široki Brijeg 1:0, Sloboda – Borac 1:1, Krupa – Sarajevo 1:2, Čelik – Mladost 0:3, GOŠK – Vitez 2:0.