Mladost bolja od Krupe, Velež slavio na Tušnju

Nogometaši Mladosti iz Doboja kod Kaknja na domaćem terenu pobijedili su ekipu Krupe s 1:0, u prvom susretu 22. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Amer Hiroš u 24. minuti.

U drugoj utakmici subotnjeg programa Velež je s 2:1 slavio na gostovanju kod Slobode.

Obren Cvijanović doveo je Mostarce u vodstvo u 23. minuti, a izjednačio je Saša Maksimović u 44. minuti. Pobjedu gostima donio je Dejan Georgijević u 76. minuti.

Sloboda je kraj utakmice dočekala s dva igrača manje jer su druge žute kartone dobili Jusić i Salihović.