MLADI KOŠARKAŠI ŠIROKOG WWIN OSTVARILI ZAPAŽEN NASTUP NA TURNIRU U CAZINU

Na trodnevnom košarkaškom turniru u Cazinu, mladi košarkaši Širokog u konkurenciji kadeta i mlađih kadeta ostvarili su zapažen uspjeh izborivši drugo, odnosno treće mjesto. U borbi za naslov turnira kadeti su poraženi u finalnom susretu protiv Cibone nakon produžetka 81:92 (73:73). Uz Široki i Cibonu na turniru su nastupili: Spars, Slovan, Bošnjak, Laško, Real Way, Limometal. Rezultati Širokog do finala:

Široki – Spars 63:60
Široki – Slovan 76:67
Široki – Bpšnjak 101:35

polufinale: Široki – Real Way 62:54

U konkurenciji mlađih kadeta, Široki je osvojio treće mjesto. U polufinalnom susretu Širokobriježanima ja na put stala Cibona, porazivši ih 52:41. U borbi za treće mjesto Široki je pobijedio Real Way rezultatom 60:52.U ovoj konkurenciji na turniru su nastupili još: Bihać, Slovan, Laško, Spars i Limometal. Rezultati Širokog do polufinala:

Široki – Laško 41:30
Široki – Real Way 67:62
Široki – Bihać 62:25

Treba naglasiti kako je ekipa Širokog nakon osvojenih pokala za drugo i treće mjesto, osvojila i pokal za fair play, ekipa koja je svojim ponašanjem i igrama na cijelom turniru dostojno predstavila grad Široki i naslov košarkaškog prvaka koji nosi.