Mirko Hrkać zabio za prolaz Squarea u polufinale 1. HMNL

U četvrtfinalu HMNL sastali su se MNK Square i MNK Crnica.

Gosti iz Šibenika su odlično otvorili utakmicu te su poveli golom Vukovića nakon odlično odigrane polu-kontre. Ipak, veliki pritisak domaćih je urodio plodom te je Maro Đuraš u solo akciji zabio za poravnanje rezultata.

Šibenčani nisu padali te su do kraja prvog poluvremena ponovno prešli u vodstvo golom Škugora. Drugo poluvrijeme su bolje otvorili Dubrovčani ali ipak nisu uspjeli doći do zgoditka unatoč brojnim prilikama. Crnica je prepoznala da je Square u opasnom naletu te su pokušali zadržati loptu u svom posjedu uvodeći golmana-igrača.

Gotovo minutu kasnije su uspjeli doći do novog pogotka te je Crnica bila u prednosti 3:1.

Kao i u prvom poluvremenu, Dubrovčani su se vratili u utakmicu te došli do izjednačenja golovima Micevskog i Cvjetkovića, iako su ostali bez Blage Gašpara koji je zaradio crveni karton. S tim rezultatom je regularni dio utakmice završio nakon čega su uslijedili produžeci.

Igralo se oprezno bez puno rizika, ali malo konkretnija je bila momčad Squarea. Ipak, ni tvrda obrana Crnice nije mogla zadržati prodor Mirka Hrkaća koji je u 3. minuti produžetka zabio za veliki preokret i 4:3 Squarea.

Do kraja utakmice su Dubrovčani kažnjavali greške igrača Crnice pri igri s golmanom-igračem te je utakmica završila s velikih 7:3 u korist MNK Square.