Messi pretrpio brutalan start, prava je sreća što mu Venecuelanin nije slomio nogu

U kvalifikacijskoj utakmici za SP 2022. godine Argentina je odnijela pobjedu u gostima kod Venecuele 3:1, ali nakon utakmice najviše se pričalo o divljačkom startu na Leu Messiju.

Naime, u 31. minuti Luis Martinez je podignutom nogom ušao u koljeno argentinskom čarobnjaku nakon čega je ovaj ostao ležati na travnjaku. Pomoć se ukazivala nekoliko minuta, a većina je mislila da je Messi teško ozlijeđen te kako je u možda u pitanju i lom noge, prenose Sportske novosti.

Ipak, Messi se vrlo brzo pridigao i nastavio s igrom dok je s druge strane sudac Martineza “počastio” crvenim kartonom.