Zaboravite na odjevnu rutinu i prigrlite proljetne hit komade u radnjama Mepas Malla.
Trendi slip suknje, cargo hlače, oversize košulje, prozračni laneni setovi, pleteni topići i retro tenisice samo su dio onoga što vas čeka. Bilo da ciljate na clean girl estetiku, boho chic ili sportski glam – Mepas Mall ima sve za vaš proljetni upgrade stila.
Subotu 10. svibnja rezervirajte za lov na modne favorite, beauty proizvode, gadgete i kućanske potrepštine uz odlične shopping pogodnosti. Drama Dan je savršena prilika da u shopping povedete i cijelu obitelj jer vas očekuje mnoštvo sadržaja!
Listu popusta pogledajte OVDJE.
Uzbudljivo je to što svaki račun može biti ulaznica za fantastične nagrade! Ovog proljeća odvezite se u veliku avanturu uz Mepas Mall nagradnu igru “Cool je biti u trendu!”.
Najsretniji od vas ima priliku osvojiti Vespu Primavera 50 Disney, Hisense 55E7KQ ULED TV i soundbar, Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition D chassis + Fortnite VCH, Dyson Supersonic HD16 Nural SE Strawberry Bronze/Blush Pink i PerfectCare 8000 parnu postaju.
Drama Dan i Nove kolekcije zasigurno će razveseliti sve posjetitelje i unijeti zaigrane trendove u vaše ormare.
Ne propustite ovaj dan stvoren za shopping i zabavu – u subotu, 10.05. budite s nama i prepustite se proljetnom šarmu uz neodoljive Drama Dan pogodnosti!
Vidimo se!
Vaš Mepas Mall!
Lifestyle u trendu
Vrijeme je za novi kviz portala Jabuka.tv. Ovaj put se vraćamo na Naški kviz koji je započeo Miro…
Izabran je novi poglavar Rimokatoličke crkve. Bijeli dim u Vatikanu pušten je u četvrtak nešto…
U galerijskom prostoru Aula Magna Europskog sveučilišta u Rimu otvorena je izložba "Na Tvome licu,…
U četvrtak oko 15 sati u blizini hotela Otok u Grudama izbio je požar na…
Bosanskohercegovački reprezentativac Nikola Katić napustio je ekipu engleskog Plymouth Argylea nakon što je taj klub…
Frantz Pierrot (26) više nije nogometaš FK Velež. Klub je u četvrtak potvrdio da je…