Manchester United na krilima sjajnog Pogbe pregazio neugodnog protivnika

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su na Old Traffordu Bournemouth4:1 (3:1) u posljednjoj utakmici 20. kola Premierlige i upisali novu visoku pobjedu pod vodstvom Olea Gunara Solskjeara.

U prve dvije utakmice pod vodstvom Solskjaera United je srušio davljenike Cardiff i Huddersfield, a Bournemouth je Norvežaninu bio na papiru najteži ispit otkad je naslijedio Josea Mourinha.

U trećoj uzastopnoj pobjedi Crvenih vragova prva dva pogotka postigao je Paul Pogba u 5. i 33. minuti. Kod prvog pogotka poslužio ga je Marcus Rashford, koji je prije asistencije sjajnim driblinzima izbacio dvojicu protivnika.

Rashford se upisao u strijelce u 45. minuti golom za 3:0, a dvije minute poslije Ake je smanjio zaostatak gostiju. U nastavku je zabio Romelu Lukaku u 72. minuti, a za pogodak mu je asistirao Pogba.

U ranije odigranim nedjeljnim utakmicama Chelsea i Manchester City ostvarili su pobjede gostujući kod Crystal Palacea, odnosno Southamptona, čime su zadržali isti zaostatak na ljestvici za vodećim Liverpoolom.