Mahrez zabio jedan od najljepših golova ove sezone

Zimbabve i Alžir odigrali su 2:2 u 4. kolu kvalifikacija za afrički Kup nacija, a susret će ostati zapamćen po nevjerojatnoj majstoriji Riyada Mahreza.

Kapetan alžirske reprezentacije i zvijezda Manchester Cityja je u 38. minuti povećala vodstvo gostiju na 2:0.

Benrahma je odigrao odličnu dugu loptu Mahrezu koji ju je pričekao i onda ju petom gurnuo u prostor ispred sebe kraj domaćeg braniča.

Ovaj ga je sustigao, ali ga je Mahrez prevario prvo jednim pa onda i drugim lažnjakom i zabio kraj nemoćnoga golmana. Nažalost po Mahreza, Alžir nije uspio zadržati prednost, piše Index.hr.

Domaćini su do poluvremena smanjili, a osam minuta prije kraja i izjednačili na konačnih 2:2.