Luka Menalo oduševio u pobjedi Olimpije

Nogometaši Olimpije pobijedili su u Sežani u okviru 26. kola slovenske Prve lige ekipu Tabora rezultatom 3:0 i tako se na odličan vratili nakon pauze zbog pandemije koronavirusa.

Na utakmici je briljirao bivši igrač NK Široki Brijeg Luka Menalo, koji je i načeo mrežu domaćina golom iz penala nakon pola sata igre. Ujedno je 0:1 i bio rezultat prvog poluvremena.

Raspoloženi Menalo je potom asistirao Ostrcu, koji udvostručuje prednost Olimpije u 64. minuti, a sjajnu partiju okrunio je četiri minute prije kraja utakmice kada je postigao svoj drugi pogodak.

Menalu je ovo bio deveti gol u prvenstvu te se nalazi na 7. mjestu liste najboljih strijelaca. Vrijedi istaknuti da je Luka imao i sedam asistencija.

Cijelu utakmicu za pobjednički tim odigrao je i Tomislav Tomić.

Olimpija je prvoplasirana na tablici s pet bodova više u odnosu na drugoplasirano Celje, dok je ekipa koju s klupe predvodi legendarni Juventusov nogometaš Mauro Camoranesi na šestom mjestu.