Luka Menalo mjesec dana izvan terena!

Luka Menalo je na posljednjoj prvenstvenoj utakmici Širokoga Brijega, u kojoj je njegov klub odigrao neodlučenih 1:1 s Krupom, zaradio potres mozga, te – kako su potvrdili iz kluba za portal Jabuka.tv – prema svemu sudeći propustit će naredne 3-4 utakmice, kao i predstojeće okupljanje mlade reprezentacije BiH, s obzirom na to da će s travnjaka izbivati otprilike mjesec dana.

Podsjetimo, Menalo je u 17. minuti spomenutoga dvoboja postigao vodeći gol za Širokobriježane, ali je zbog ozljede teren napustio u 17. minuti drugoga poluvremena, a kako se kasnije ispostavilo – ima potres mozga.

On je nakon utakmice završio u bolnici u Mostaru nakon neugodnoga udarca u glavu koji je dobio u ovoj utakmici, a kako se ispostavilo da je riječ o jednoj tako nezgodnoj ozljedi, za Menala slijedi određeno razdoblje mirovanja, što je svakako popriličan udarac po ambicije Širokoga Brijega u tekućoj sezoni.

No, zdravlje igrača je na prvom mjestu te Menalu svakako želimo što brži i uspješniji oporavak.

Široki kao Hajduk: Igrači od navijača traže oprost, navijači od igrača odgovor