Lovren u sudačkoj nadoknadi asistirao za veliku pobjedu Liverpoola

Nogometaši Liverpoola upisali su pobjedu nakon dramatične završnice na teškom gostovanju kod Burnleyja.

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u 21. kolu Premierlige na gostovanju kod Burnleya s 2-1. Liverpool je do pobjede došao bez nekoliko ključnih igrača.

Kako su Redsi bili bez Salaha i Coutinha, dok je Firmino ostao na klupi, glavne uloge preuzeli su neki drugi pojedinci. Među njima prvenstveno Klavan i Lovren, koji su i donijeli tri boda. Redsi su kod naujgodnijeg iznenađenja prvenstva slavili sretno pogotkom braniča Ragnara Klavana u četvrtoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Lovrena.

Mane je doveo Kloppovu momčad u vodstvo sjajnim golom u 61. minuti, a u 87. minuti je za Burnley izjednačio Gudmundsson. Liverpool je četvrti s 44 boda, koliko ima i United na trećem mjestu, dok je Burnley ostao sedmi s 34 boda.

U ostalim susretima Leicester je s 3-0 kod kuće slavio protiv Huddersfielda, Newcastle je u gostima pobijedio Stoke s 1-0, dok su Brighton i Bornemouth odigrali 2-2.